Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsoda a képen látható lány?...

Kicsoda a képen látható lány? A nevét, esetleg Instagrammját szeretném megtalálni.

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok segítsége kéne,akik jól tudnak a Google-val képet keresni. A képet privát üzenetben küldöm annak, aki kéri. Közszereplőkről van szó,ergo nem sértek személyes jogokat, sőt. Fake emberek miatt kéne bizonyítéknak, nekem viszont nem megy.


Nagyon köszönöm előre is!



2014. jún. 20. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Küld.
2014. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 edemmester ***** válasza:
100%
Küldd. (bár googleben képre keresni 2 kattintás)
2014. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Küldtem nektek privátban a képet,privátban várom a választ! :) És köszönöm előre is, hogy írtatok !
2014. jún. 21. 15:29
 4/8 anonim válasza:
100%
küld
2014. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
küld :D
2014. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kuld ugyis szeretek ember utan kutatni.
2014. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Miert erdekel teged,hogy ki fake,ki nem? :'DDDDDDD G**iunalmas lehet az eleted,ha csak ezzel foglalkozol. Egyaltalan tudod,hogy valaki miert csinal fake fiokot ? Van aki csak azert,hogy lebuktassa a baratjat,stb. te meg bekavarsz.. gondolkodjal mar. Ha te tudod,hogy fake,akkor ne foglalkozz vele,nem kell senkinek irkalni,foglalkozz magaddal.Nagyon utalom az olyan embereket,akiknek ha nincs semmi dolguk,csak a hülyeségekkel foglalkoznak....
2014. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: szerintem az én dolgom, nem tanácsot kértem ez ügyben. Ha szerinted helyes, hogy valaki fake adatokkal és más képeivel villog, és ezzel átver, hazudik, stb. embereknek, akik még talán meg is kedvelik neten keresztül, nem hiszem, hogy hagyni kéne. Különben is, én dolgom, azt meg, hogy mit nem szeretsz, tartogasd meg saját magadnak, mert nem kérdeztem... Én dolgom szerintem. Nem kell válaszolni ha nem tudsz érdemleges választ adni. A többieknek köszönöm! :)
2014. okt. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!