Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha hosszúra sikerült az...

Baj ha hosszúra sikerült az olvasónaplóm?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon hosszú lett az olvasónaplóm. Egy fejezet minimum másfél oldalas lett. Többször is átolvastam hogy hátha át tusom alakítani, de egyszerűen amit leirtam az szerintem fontos. Attól félek hogy nem fogják elfogadni.

2014. jún. 22. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem aztán nem baj.. :D
2014. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A tanárra gondoltam, hogy neki baj-e!?!

De azèrt köszi :'D

2014. jún. 23. 10:17
 3/9 anonim válasza:
Hány fejezet, mert nekem pl.: a Tom Sawyer című kb. 220 oldalas könyvről 11 gépelt oldalt írtam, de úgy hogy nem is az internetről másoltam ki :) Az 36 fejezet volt. Ezért kérdem:)
2014. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

12

Baj mi?

2014. jún. 23. 17:56
 5/9 anonim válasza:
Írott vagy gépelt oldal?, mert teljesen más...... Kis vagy nagy alapú?...... Hanyadikos vagy? Ezek fontos tényezők, de azt kell mondjam, hogy nem baj, szerintem legalább is, de olvasd újra, és a tényleg lényegtelen részeket valahogyan ollózd ki. Sok sikert, tuti 5-ös lesz, ha nem csillagos. :) Ha, ahogyan írtad is " Többször is átolvastam hogy hátha át tudom alakítani, de egyszerűen amit leírtam az szerintem fontos. " akkor add be így, biztos értékelni fogja a tanár, remélem jó tanácsot adtam, és valóban sikerül.
2014. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tanár még örül is, hogy ennyit dolgoztál vele.
2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*vagy nemtom, egyetemre jársz? Mert akkor passzolom
2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekünk idén feladták a Kőszívű ember fiait és minden fejezetről írtam minimum 1 oldalt, nem gépelt, mert még azt hinné a netről szedtem, mert sok osztálytársam ezt teszi,...... de úgy értsd hogy 50 fejezet!!!! Szerintem ne aggódj, örülnek minden erőfeszítésednek.
2014. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) most megnyugodtam :) am 8. osztyos leszek és irott a szöveg, kézzel irott.
2014. jún. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!