Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a honvágy ellen?...

Mit tegyek a honvágy ellen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval..Én nagyon sokat küszködök a honvágyal.Van mikor barátnőmnél alszok elkap ez a rossz érzés este,de csak este van baj.Mindig eszembe jut az otthon,családtagok stb.Sírógörcsel is küzködök.Volt már, hogy unokatesóméknál honvágyam volt és haza is vittek.Persze ez már nálluk nem fordul elő..De nem ez a lényeg.Mit tudnék csinálni alvásnál vagy este hogy ne legyen honvágyam vagy ne gondoljak rá vagy ne jusson eszembe?Ez számomra is ciki barátnőim előtt vagy bárki más előtt:S Nagyon megköszönném a segítséget!Lehetőleg értelmes válaszokat kérek:) Köszönöm:)

2014. jún. 22. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs megszokva az otthoni tartósabb távollét. Nekem is honvágyam volt, mielőtt nem voltam kolis...utána már egész megszokható, akárhol is vagy.
2014. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
otthontól*
2014. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem:D Köszönöm^^
2014. jún. 22. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!