Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Storim. Lent megtalálj...

Ramika66 kérdése:

Van egy Storim. Lent megtaláljátok. Kb. így kezdeném "Na idefigyel kis hercegnő lehet hogy te álom világban élsz. Valaki folytatná mert lehet hogy lúzer vagyok. De ez a csaj nagyon idegesítő:több Story lent. Le írnátok a folytatást amit én elkezdtem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nem hagyja békén az unokatesómat mert az "álomcsajszi" vele akar járni de az uncsitesómnak van barátnője.És a barátnőjének mesél olyanokat hogy ismeri nagyon meg minden.Utána engem is belekevert hogy le ri*ancozott..meg minden.Szóval le írná a folytatást? Előre is köszi.

2014. jún. 23. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Folytatás
2014. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most egy kis reklámszünet következik!
2014. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ramika vagyok és nagyon kemény!!!
2014. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a rajhercegnő stílus?
2014. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem dedós válaszokat kértem...
2014. jún. 23. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem dedós kérdéseket kértünk.. -.-
2014. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Ramika66. Ha valakit oltani akarsz, azt tedd spontán. Betanult szöveggel rosszul jársz, lefagysz, nevetség tárgyává válsz. Szerintem ha elég feszült vagy, a legelső betanult mondatod is elrontod. Például: Na idefigyelj álomhercegnő, lehet, hogy te kis világban élsz... Ekkor igazi lúzerré válsz. Légy spontán, határozott és lődd szembe a nyáladdal.
2014. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szemközt beszélnék vele hanem askon írnék neki,és sajnos nem tudok mást..ezért kérem a segítségedet,mert te vagy annyira normális hogy ezt írtad!
2014. jún. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!