Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egér és patkány irtáshoz mit...

Egér és patkány irtáshoz mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elszaporodtak nálunk a kártevők.Próbálkoztam méreggel de sok hatása nem volt és nagyon drága is.A csapdába meg nem hajlandóak bemászni.Liszt és gipsz keverékkel is próbálkoztam már nem sikerült.Házilag készített csapdát vagy mérget tudnátok mondani mert már nem tudom mit csináljak.
2014. jún. 23. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi patkányriasztót tettünk a kinti kamrába az kiijesztette őket onnan és a kutyák meg elkapták őket.
2014. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak az egerekhez tudok hozzászólni, patkányokhoz nem. A melóhelyemen éveken keresztül zabáltattuk velük a mérget, minden eredmény nélkül. Nem túlzás, hogy több kilót felzabáltak, azt hittük, hatásos, csak mindig van utánpótlás belőlük, csak az volt gyanús, hogy egy döglött egeret sem láttunk soha. Mondjuk patkánymérget használtunk, mert az egérmérget le se sz**ták, de szerintem az mindegy. Aztán meguntuk, leraktunk néhány hagyományos, békebeli egérfogót (nem a humánus csapdát), kb 2 hét leforgása alatt fogtunk 5 db egeret, és onnantól kezdve mintha elvágták volna. Azóta egy darab egérszart sem látunk sehol. Nemrég volt olyan, hogy elkezdtek eltűnni a diódarabok az egérfogókról, de türelmesen visszarakosgattuk, gondolván, hogy egyszer úgyis hibázik a kis gazfickó. Így is lett, egyet elkapott, és azóta megint teljes a nyugalom. A lényeg, hogy nagyon érzékenyre kell beállítani, különben simán leeszik róla. Ilyen "műszert" használtunk:

[link]

2014. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!