Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt drogosok?

Vannak itt drogosok?

Figyelt kérdés
Bocsi mashova nem tudtam irni..Es itt talan megtalalom oket. Kívancsi lennek hogy jutottak el ide es mi a tortenetuk:)
2014. jún. 23. 22:14
 1/7 anonim válasza:
en általaban drogozok ma egy kicsit tisztabb vagyok, mi erdekel?
2014. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én kész vagyok mint a windows xp, előszöris spanom hozott egy jókis szpidet, azzal szétcsaptam magam és azóta rá vagyok állva, úgy könnyebb programozni.
2014. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tudok egy kettőről.
2014. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Irtok?:) nem a kettes...
2014. jún. 23. 22:21
 5/7 anonim válasza:
Engem már félig megevett a krokodil,szeretem mikor rágja a karomat :/
2014. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

neha ha van fu toljuk

(2 sorbe h erdelyi vagy?)

2014. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szó szoros értelmében vesszük, akkor szinte mindenki "drogos" itt, hiszen szinte mindenki drogos a 21. században. Ha már csak azt vesszük, hogy az alkohol, kávé, nikotin és gyógyszerek is drogok, már érthető miről beszélek. Ezek mind a központi idegrendszerre hatnak, tehát definíció szerint drogok.

Ha te "drog" alatt illegális kábítószerre gondolsz, nos például én szoktam élni ilyen szerekkel is :) De nem gondolom, hogy ez rossz dolog (legalábbis ahogy én csinálom). Rengeteg féle szer létezik és rengeteg féle ember aki használja. Én afféle hobbi drogos vagyok, sok mindent kipróbáltam, fontos része ez az életemnek és érdekel a téma. De tudom ésszel, mértékletesen csinálni. Nem hiszem, hogy valaha is lesz olyan része az életemnek, amikor meg fogom bánni ezt, sőt! :) Na de mi érdekel?

2014. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!