Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ország/város lenne la...

Melyik ország/város lenne la legmegfelelobb számomra az ottélésre, ha ilyen terveim vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért tettem fel a kérdést mert elkezdtem gondolkodni,hogy melyik ország lenne a legjobb a terveimhez.

Nogyógyász szeretnék lenni,az egyetemet angolul fogom elvégezni.10 éve lovagolok,van is lovam,felnottkoromban szeretnék lovakat tartani,nem tenyésztés céljából,csak 2-3 vagy 4 lovat.,és kulonbozo állatokat,pl:2-3 birkát meg tyúkokat és libákat.

De nem abban a falusi kroulményekben,hanem egy kedves kis farmon,ahol tisztaság van,mert mindennap gondozná egy gondok a farmot,tisztítaná az állatokat.Szerintetek melyik ország lenne erre a legmegfelelobb.

Amelyik NEM johet szóba:Magyarország,Anglia,Amerika,Szlovákia


Kérlek ne gúnyolódjatok,sértegesettek,légyszíves normálisan,kedvesen vászoljatok.


2014. jún. 24. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemetorszag,Svajc,Svedorszag,Lengyelorszag,Olaszorszag.


Fent leirt orszagokban szerintem ilyen tervekkel lehet ervenyesulni.

2014. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedvesen ajánlanám Üzbegisztánt, Észek-Koreát és Nigériát.
2014. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.Elfelejtettem odaírni,hogy nem beszélek németul,sé nem szeretnék tanulni sem,mert nem szeretem a nyelvet.

Valamelyik arab ország alkalmas lenne erre?

2014. jún. 24. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Németországba nem kell németül beszélni okos emberek megértik a angolt is.


Most fontos,hogy fiú vagy vagy lány?


Ha lány Arab országok ne nagyon jöjjenek szóba inkább akkor mint előttem írták Üzbegisztán..


Vagy Indonézia.

2014. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok.Azért nem szeretnék olyan helyen élni ahol németul beszélnek mert nem szeretma hangzását,az meg már milyen lenne h ott élek és nem értem a nyelvet.

Az nem számít hogy az arab országokban elnyomják a noket,a kulfoldieket ez nem,vagy csak nagyon kis mértékben érinti szerintem,meg amugy is,muzulmán vagyok,szóval ez nem lenne probléma.Meg a családom az ugyis kulfodi lesz,nem készulok arab férjet fogni.:)

2014. jún. 24. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!