Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől alakulhat ki a gyors...

Mitől alakulhat ki a gyors beszéd?

Figyelt kérdés
Engem az zavar,hogy elkezdek egy mondatot,de gyorsan mondom ès belegabalyodok a szavakba,vagy megakadok nèha. Nem vagyok dadogós,csak mintha tul gyorsan próbálnám elmondani amit akarok. Mitől alakulhatott ki?

2014. jún. 24. 22:15
 1/2 vörös98 ***** válasza:

hadarásra gondolsz?

amúgy velem is szokott ilyen lenni. egyszerűen te is (szerintem) abból a nyugis fajtából való vagy, de valahogy fel kell venni a mai ritmust. az agyad gyorsabban végig gondolja, de a végén mikor kimondanád, kikapcsolsz. Mikor ilyet érzel, nem szoktál fáradságot, vagy levertséget érezni?

2014. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoktam fáradt lenni. Arra is gondoltam,csak nem tudom hogy az is befolyásolja e,hogy a párom ès családja gyorsan vált tèmát, meg van hogy oda se figyelnek mit mondok mert máshol jár az agyuk ès közbevágnak?alapjáraton èn türelmetlen de higgadt vagyok.
2014. jún. 26. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!