Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Riddick pengét keresek...

AfroAmerikai kérdése:

Üdv! Riddick pengét keresek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Budapesten, esetleg tud valaki egy olyan boltot, ahol lehet kapni a Riddick féle pengét?

Erről lenne szó: [link]


Előre is köszönöm a segítséget!


Béke testvéreim!



2014. jún. 25. 19:48
 1/5 anonim válasza:
Nemtom, de nekem is kell egy! Ja bocs hogy nem értelmes a válasz :( De én is keresem már egy ideje, biztos drága
2015. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Riddick-nek nem kell ilyen profi penge, láttad a második részt (sötétség krónikája)? Ott teáscsészével ölt xD
2015. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ulaks


Ez a neve a pengének.


[link]

2015. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

update: ebay-ről rendeltünk a haverommal, de visszadobta az ebay, hogy nem szállítják ki. Indok nincs...

"kicsit" mérges vagyok

2016. jan. 15. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Interkontinentálisan (Európán kívülről) az ebay, aliexpress, amazon, csak bizonyos pengehossznál rövidebbeket szállít. Olyan terméket kell keressél ezeken az oldalakon, ahol európai a gyártó/forgalmazó.


Vagy szimplán használd azt az oldalt amit belinkeltem.


3-as vagyok.

2016. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!