Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy mit álmodok?...

Mitől függ, hogy mit álmodok? Mik határozzáák meg az álmok tartalmát?

Figyelt kérdés
Olyanokat hallottam már, hogy pl álmaimban csak azokat láthatom akiket már az életben is legalább egyszer láttam és , hogy ha valakire gondolok elalvás előtt ő valószínűbb, hogy feltünik álmomban (mondjuk ezt nem tapasztaltam). Eseteleg még valami?
2014. jún. 25. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én például elalvás előtt megmondom az agyamnak, becsukott szemmel, illetve magamban, hogy ezt fogom álmodni, el is képzelem azt, és láss csodát! Azt álmodom, azt amit akarok, tök király. :D Én azt vettem még észre, hogy azzal kapcsolatosan álmodok, amit napközben csináltam, de nem úgy, hogy pont úgy, hanem a sok-sok dolog összekeveredve ami aznap volt, meg más sztori.
2014. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem azt szoktam és ez a "arra gondolok, hogy ezt meg azt fogom álmodni, és úg yi slesz" dolog sem válik be. :(
2014. jún. 25. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában azzal álmodik az ember,amitől nagyon fél vagy amire nagyon vágyik:)
2014. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!