Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma reggel elhunyt a nagypapám,...

Ma reggel elhunyt a nagypapám, aki a szívemhez közel állt, valaki öntene belém egy kis lelket? 15/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 00:04
 1/3 Vad-Ász ***** válasza:

Részvétem.

:(

Ne legyél szomi.

A nagypapád mindig ott lesz veled, benn a szívedben :)

-

"in nomine patris et filii et spiritus sancti"

2014. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aries 2 ***** válasza:
Imádkozom érte...
2014. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem vigasztal, de az enyém meg tavaly.

Halált soha nem lehet feldolgozni, de az idő múlásával kicsit tompul a fájdalom.

Én azt a taktikát választottam, hogy az összes vele kapcsolatos vicces sztorit előhívtam a memóriámból, hogy az maradjon meg bennem. Mondjuk nem volt nehéz, mert kiváló humorú ember volt az öreg. Hála Istennek sok videó maradt fenn róla, ahol épp sztorizik és körülötte ülünk, röhögünk vele.

Tudom, hogy morbid, de a temetésén is majdnem elnevettem magam párszor, mert végig csak arra koncentráltam, hogy a jó dolgokra gondoljak.

2014. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!