Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki közületek, aki...

Van valaki közületek, aki Ausztráliába ment ki? Hogyan lehet kijutni, és milyen ott az életszinvonal? Kevés Angol nyelvtudással, volna mihez kezdeni ott? Lehet munkát találni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, gyenge angollal nem mehetsz, mert IELTS nyelvvizsga a feltétel(nem tudom melyik szint). + pontrendszer alapján megy a kijutás. Ajánlom a www.bertok.com oldal olvasgatását.
2014. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Amit az első válaszoló ajánl oldal azt jól nézd át.

Kevés angollal semmi esélyed, nagyon szigorú pontrendszerük van és milliós tétel a kiutazás!

2014. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én itt éltek ausztráliában és bertók zoli nélkül jutottam ki 2010-ben. A szakmám hiány szakma és találtam valakit aki meg szponzorállt. Göröngyös út volt a vízum megszerzéséig de összejött 11 hónap alatt. Úgy hogy előtte nem tudtam angolul beszélni. Annyit mondok hogy ha nekem sikerült akkor bárkinek sikerülhet. Nem könnyű ide kijutni de ha már itt vagy akkor nagyon jó lesz. Bárki aki az ellenkezőjét állítja az egy szerencsétlen.
2014. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok,hogy válaszoltatok nekem!Nagyon elijesztettek Ausztráliátol,azt mondja mindenki,az ismerÖseim közül.hogy nagyon nehéz oda kijutni!A pénzünk meglenne,csak nehéz nekivágni az ismeretlennek!Erdélyben lakunk,és itt már minden nagyon kilátástalan,csak egyre rosszabb itt a helyzet!Én bárhova elmennék,mert már kivagyok az itteni helyzettöl!Saját lakásunk van,már arra is gondoltunk,hogy eladjuk,és elköltözünk innen!Ezért szeretném megismerkedni Ausztrál Magyarokkal,mert sok jót hallottam az ottani életröl!
2014. júl. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!