Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hát akkor elkezdem a történetemet és próbálom rövidre fogni.. ma reggel a barátommal mentem a biziért és eléggé feszült volt egy dolog miatt, de az nem lényeges..és kijelentette hogy ő ma egész nap ge*i lesz...hát mondom jó.. beértünk a városba, elmentünk a biziért és megnyugtatták a dologról és nagyon vidám is lett meg minden.. és sétálunk-sétálunk egyszer csak megszólalt hogy na most már nem feszült meg semmi..és mondtam neki egy ilyet:"életem, te nem feszült voltál..hanem ge*i".. de ezt én nem komolyan gondoltam, hanem inkább poénnak szántam mert hogy reggel azt mondta hogy egész nap az lesz és nagyon vidám is volt, gondoltam nem fogja felvenni! Erre annyira megharagudott rám, hogy nem volt hajlandó ma sem találkozni vele, sőt még azt mondja hogy a holnapi napban sem biztos! Mit tehetnék? Számtalanszor bocsánatot kértem és elmondtam hogy mennyire sajnálom, de ennél többet nem tehetek, ha még találkozni sem akar velem! Olyanokat vág a fejemhez hogy nem akar egy olyan emberrel találkozni, aki "lege*izte"..Fogalmam sincs arról hogy mit tehetnék, tényleg ha fejen állnék neki az sem segítene, pedig tényleg nem úgy értettem ezt a dolgot és ez már reggel volt, azóta pedig ilyen makacs..Fordított esetben biztos nekem sem esett volna jól, de éreztem volna a hangsúlyon is hogy nem azért mondja, mert hogy tényleg így lenne, és fordított esetben már 10x kiengesztelt volna azóta engem, én meg egyszer hibázok és akkor is így "büntet"

2014. jún. 27. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces volt! Én biztosan nem rágtam volna be érte, inkább röhögtem volna rajta. :)
2014. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, szerintem hagyd a fenébe, majd megbékél, úgy látszik túl komolyan veszi az életet, vagy mifene.
2014. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy te is az én véleményemen vagy! :) Csak az a baj, hogy most még nekem van lelkifurkám..
2014. jún. 27. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen! Egy ártalmatlan poén volt, amihez ő szolgáltatta a magas labdát. A húgom is beszól néha ilyeneket, meg néha a haverjaim is, de ha nem rosszindulat a megjegyzés, akkor csak röhögök rajta. A tiéd szerintem egyáltalán nem volt rosszindulatú, inkább frappáns, a barátodnak nincs humorérzéke.
2014. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy az életben még annyi mindenen fogtok veszekedni, sokkal komolyabb dolgokon, egy ilyenen kár megsértődni, meg játszani a durcás kisfiút.
2014. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hagyd ott a fenébe. Ez sose fog változni:)
2014. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem tetszett ez a beszólás. :) Én is tuti jót nevetem volna. Amúgy tényleg hagyd, megtetted a tőled telhetőt. Teljesen egyet értek azzal, hogy olyan sok komolyabb dolgon fogtok veszekedni és nem ezen a kis SEMMISÉGEN kéne fennakadnia.

Ne legyen lelkiismeret furdalásod. :)

2014. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!