Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki vett már valamit a...

Valaki vett már valamit a Lightinthebox oldalról vagy más néven MiniinThebox oldalról?

Figyelt kérdés
Nem tudom de ha nem ismeritek akkor nekem ezen az oldalon is hirdeti ezt a "Lightinthebox" oldalt.Ha valaki megtalálná vetne rá egy pillantást és leírná a véleményét hogy szerinte megbíztható-e ez az oldal? Azért érdekelne mert a nagymamámnak szeretnék venni egy ezüst ékszerszettet,de egy kicsit bizonytalan vagyok! A válaszokat előre is köszönöm! :)
2014. jún. 30. 09:49
 1/2 Bernike30 válasza:
Helló! Én pénteken rendeltem, most várom a csomagot. De bevallom most nézegetem én is az értékeléseket és hát, szó mi szó, begyulladtam. Szóval, ha nem jön be, akkor buktam 15 ezret.
2014. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindketőtt ismerem,minkettőről rendeltem már,és rendben meg jött minden4Bár én eddig csak ékszereket rendeltem,tegnap adtam le több megrendeselést 4000ft értékben! Ezüstöt még nem láttam,csak ezüstözöttet!
2015. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!