Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik animeszereplő szeretnél...

Melyik animeszereplő szeretnél lenni ha lehetne a valóságban? Ìrjátok le a tulajdonságaitokat, ami megvan abban a szereplőben is.

Figyelt kérdés

Nekem a régi nagy kedvencem Goku

Bár a nevem is elárul.

Csak kíváncsi vagyok ki, ki szeretne lenni.

Engem sokan becéznek Gokunak mert a legenda szerint, 1000 évente, különleges időben 1 szuper csillagharcos születik...

én december 25.-én születtem ami nagyon para szerintem...

Kék a szemem, és neki is, amikor àtváltozik.

Rengeteg barátjàt mentette meg, èn régebben a legjobb barátnőm elé odaraktam a karom hogy ne találja telibe a bőrfoci. Megúsztam egy csukló töréssel. Baràtnőm azt sem tudta hogy köszönje meg.

Na hajrá anime fanok/ fangirlek!!!!

Ki, ki akar lenni !!!!!



#anime #fan #Goku #szeretnél lenni
2014. jún. 30. 14:15
 1/6 anonim válasza:

Egy jó kérdés:D Olyan karaktert választanék akinek sok a fiú barátja,csinos és okos + sportos:D A Shingeki no Kyojin-ból Mikasa lennék,őt nagyon bírom. Esetleg az Uta no Prince-sama -ból Nanami Haruka,vagy a Kuroko no basuke -ből Momoi Satsuki vagy ha fiú akkor Kise Ryota. Nem tudom mennyire ismered ezt a 3 animét,de ezek a kedvenceim. Kérdező,milyen animéket szeretsz?^^ Az meg kedves volt tőled,hogy megvédted a barátnőd.:)


13/L

2014. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán Naruto lennék, Ichigo sem áll messze, de Kirito sem rossz, esetleg még Vegeta :D
2014. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Goku én vagyok csak időközben egy kókler vált belőlem a tulajdonságaim a következőek - Egy szarkazmussal teli emberke vagyok ironikus válaszokkal, s kiismerhetetlen kiszámíthatatlan személyiséggel a gondolkodásmódom mások számára érthetetlen sokszor nem értenek meg. Doctor Who, s jigsaw-hoz hasonlítanak engem sztem nincs olyan anime, ami hasonlítana hozzám leginkább horror film szereplő vagyok. x)
2014. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy az egyben Oreki Houtarou, csak lányban :D

"Ha nem muszáj megcsinálnom, akkor nem csinálom meg, ha meg kell csinálnom, megcsinálom gyorsan."

Ugyanolyan makacs, csendes, kitekert gondolkodású, és életunt fejű vagyok, holott az esetek többségében ez nem igaz. :D Mondjuk külsőre meg pont nem hasonlítunk...

2014. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
persze h SON GOKU SSJ 4
2014. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hei - Darker than Black na ő lennék a való életben :D

vagy


Yagami Light - Death Note

2014. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!