Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressen meddig érdemes...

Aliexpressen meddig érdemes várni a nyomkövetési számra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Június elején rendeltem egy táskát az aliexpressről, elég hosszú feldolgozási ideje volt, de végülis 19-én kaptam egy nyomkövetési szàmot. A probléma az, hogy a szám még mindig nem él. Írtam az eladónak, hogy csináljon valamit, de nem válaszol. Nektek volt már hasonló? Ilyenkor mit érdemes tenni? Rendeltem már többször az alirol, reklamációm is volt, de így még nem jártam. Előre is köszi :)

2014. jún. 30. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha 10 napig nem látszik,akkor már nem jó... Legalábbis ez a tapasztalat..
2014. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap valaszolt, hogy megnezi. Gondoltam, hogy elsokorben csak ennyit fog, de akkor mit tegyek? Az, hogy nem jo azt jelenti, hogy fel sem adta? Vagy varjam ki a 60 napot?
2014. júl. 2. 05:53
 3/7 anonim válasza:

10 napot vársz, aztán dispute full refundra.

Gyakorlatilag meg az a tapasztalat hogy ha 4-5 napon belül nem jelenik meg a rendszerben akkor nem is nagyon fog. De dispute nyitása előtt várni kell 10 napot. Jobb esetben simán visszakapod a zsét de ha nagyon rinyál hogy de ő feladta claimeled aztán akkor úgy is a javadra döntenek.

2014. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. júl. 3. 08:50
 5/7 anonim válasza:
53%
Szia! Tudnod kell, hogy erről az oldalról általában 2-3 hónap alatt érkeznek meg a termékek, és nem mindig olyanok, mint a képen láttad. Az eladók nem válaszolnak általában a feltett kérdésekre. Ha már élni fog a nyomkövetési szám, azt fogod sokáig látni majd, hogy 'dispatching' és 'collection', ez azt jelenti, hogy Kínában van még az áru a gyártósoron. Általában egy hónap, mire ténylegesen feladják. Érdekes, hogy írod, így még nem jártál, mert én 3 terméket rendeltem (2 ruha, egy cipő, és mindegyiknél ez volt. Bár lehet, hogy az az oka, hogy a megrendelésre készített termékek esetében általában egy hónap, amíg készre gyártják, és az én esetemben uyge ez volt. Lehet, hogy a te táskád is most készül és nincs raktárkészlet belőle.
2014. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! Én eddig két órát, egy blézert és most ezt a táskát rendeltem, különösebb gond nem volt, egy refundom (50%) volt, de 3 hét alatt minden megjött. Még én is meglepődtem :) a táskával most ott tartok, hogy "ellenőrzi a logisztikával". Megkért, hogy adjak még neki pár napot, belementem, de ma este disputolom. Ha visszafizetik a pénzem és később mégis megjön a táska, ugye nem kell saját pénzemen visszaküldenem? Igazából eddig ezért nem disputoltam, úgy voltam vele tudok még várni pár napot...

A választ köszönöm :)

2014. júl. 7. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Hülyeséget írt az utolsó valaszadó. Én 104 tranzakciót lebonyolítottam. Mind megjött 1 hónap alatt legkésőbb. Volt olyan, ami másfél hét. De 1 hónapnál tovább soha nem kellett várni. Az átlag egyébként a 3 hét. Az eladók válaszolnak és segítenek megoldani a problémát. Írni kell nekik chaten, emailben és az oldalon. Nekem volt most egy olyan,hogy nem láttam a nyomkövetésnél semmit, jobbanmondva ugy látszott,hogy elakadt. Megnézte az eladó is. Kérdezte visszakérem a pénzt, vagy küldjön másikat. Én másikat kértem. Erre pár nap múlva megjött a nem látható termék, de addigra már feladta a másikat is. Írtam neki,hogy most mi legyen? Azt írta nem gond, nem kéri vissza a másikat. Ajándék a második, melybe plusz kis ajándékot is tett..
2014. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!