Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » POSTÁSOK, POSTÁNÁL DOLGOZÓK,...

POSTÁSOK, POSTÁNÁL DOLGOZÓK, POSTÁBAN JÁRTASOK legyenek szívesek segíteni! Anoním levélfeladás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mi történik akkor, ha feladok egy sima levelet egy létező címre, de a feladó címe helyére kitalált címet írok? Kézbesítik a levelet vagy sem?

2014. júl. 1. 01:31
 1/3 anonim válasza:

A feladó teljesen lényegtelen. Ha semmit se írsz oda, akkor is kézbesítik. :)

(nem dolgozom a postánál. 14/L)

2014. júl. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se vagyok postás, de nyilván a címzett a lényeg, vagy azt hiszed, a Posta leellenőriz minden levelet, hogy létező címről adják fel? Persze, ha rosszul címzed meg, akkor a nem létező feladónak nem lehet visszapattintani, de itt jöhet egy balcsavar, hogy a valódi címzettet írod a feladó helyére és így jut célba a levél :)

[link]

2014. júl. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én postás vagyok.Kézbesítjük!Nem ellenőrzi senki a feladó címét,a címzetté a lényeg.
2014. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!