Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vámpírnaplókat vagy a...

Belive001 kérdése:

A vámpírnaplókat vagy a Twilightet szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 10:42
 1/7 anonim válasza:
Vámpírnaplók :)
2014. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért pont az?
2014. júl. 1. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Evidens ,h a Vámpírnaplók.
2014. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Cristine* válasza:
100%
Egyértelműen a Vámpírnaplók! :) Régen nagyon szerettem az Alkonyatot, és így utólag visszagondolva már nem is igazán tudom, miért. Pláne így utólag összehasonlítva a kettőt, de igazából nem is nagyon lehet, mert nagyon sok mindenben különböznek. Kezdjük pl ott, hogy az Alkonyat egy trilógia, a Vámpírnaplók pedig sorozat. Nyilvánvalóan így a VN-ben sokkal jobban kialakul minden, jobban megismerkedsz a szereplőkkel stb. Viszont attól még simán lehetne jobb az Alkonyat, ha jól meg lenne csinálva. Nálam viszont egyértelműen a Vámpírnaplók viszi a pálmát. :D MIkor elkezdtem nézni, én is egyből az Alkonyatra asszociáltam, de milyen rosszul tettem.. teljesen más, de tényleg.. nagyon összetettek a jellemek, nem "csak" egy szerelmi történet az egész, nagyon sok más kérdés felvetődik benne. Igen, persze, az alapsztori az, hogy egy vámpír (Stefan) beleszeret egy halandó lányba (Elenába) és innen indul a történet, de annyi minden van emögött, hogy igazán le sem lehet írni :D Szól szerelemről, szereTETről, barátságról, családról, stb.. Jaj, kezdek nagyon hosszúra nyúlni.. Szóval a lényeg az, hogy sokkal jobban ki van dolgozva minden, és az Alkonyathoz képest, sokkal komolyabb, hitelesebb, bárhonnan nézem. Az Alkonyat sokkal "lájtosabb", számomra nincs túl sok mondanivalója és néhol elég unalmas is.. A VN viszont mindig képes meglepetést okozni, mindig van egy újabb csavar, amire senki nem számított. :D Ezzel nem szeretném megsérteni a Twilight rajongókat, csupán elmondtam a véleményem, remélem sikerült finoman fogalmaznom. :) Ja és azt hozzátenném, hogy én a filmről/sorozatról beszélek mindkét esetben, nem pedig a könyvekről. :)
2014. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyértelmű hogy a Vámpírnaplók sokkal helyesebbek a pasik és a történet jobb és izgibb míg a Twilight egy nagy kalap kaki mert hát valljuk be őszintén hogy az a Bella meg Edward vagy kik háát eléggé undorítóak meg minden a Twilightben kiszámítható h mi fog történni míg a Vámpírnaplókban nem..:)

Nem akarok megsérteni egy Twilight rajongót sem de nekem ez a véleményem...

I LOVE IAN SOMERHALDER <3333

2014. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mindkettő, de inkább twilight :)
2014. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vámpírnaplók.

először nagyon szerettem, ne tudom miért, most viszont ha nézem azért teszem mert érdekel a végkimenetel.

a twilightot meg egyenesen a legrosszabb filmek közé soroltam amiket láttam. megnéztem az 1. részt és halálra untam magam. aztán az osztályomban elkezdtek áradozni asszem a 3.részről uh megnéztem. hát kár volt. ugyanolyan unalmas és letargikus volt az egészhangulata mint az 1.-ben. egy másik ismerősöm aki hollywood hírügynökséget nézett megmutatta az utolsó részről készült kritikát ami nagyon tetszett (elég viccesen tud ócsárolni benne a srác) uh meg is néztem az utolsót. az sem volt nagy eresztés főleg hogy az egyetlen normális rész (a nagy csatajelenet) egy rohadt látomásvolt.


szóval ez lenne az oka hogy mért ezerszer- nem is milliószor jobb a vnaplók mint a twilight.

2014. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!