Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeritetek mit tegyek?

Szeritetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, leveleztem vele, de nem tudja, hogy én voltam az, ismerjük egymást, de nem merem el mondani neki, hogy én voltam és tetszik, már régen írtam neki szerintetek mit tegyek?

2014. júl. 1. 11:39
 1/3 anonim válasza:
Tehát te névtelenül vagy álnéven levelezel vele...Élőben, vagyis úgy hivatalosan milyen a kapcsolatotok? Mert ez attól függ.
2014. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszöni szoktunk egymásank, meg m2 úgyan azt a sporotot szeretjük, és ő ott szokot lenni edzésen...
2014. júl. 1. 12:26
 3/3 anonim válasza:
Szolitsd meg, kérdezd meg hogy van és esetleg kérdezd meg nem inna-e valamit veled. Legyél bátor és ha ugy van mond el neki hogy te voltál. Nehogy ne állna szóba veled azért a titokzatos valakiért akivel levelezik aki igazság szerint te vagy!
2016. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!