Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkaügyibe Miskolcon...

A munkaügyibe Miskolcon jelentkeztem tanfolyamra és mondták perecre lesz az oktatás de nem tudom hova kel menni merre van az iskola vagy milyen intézmény az?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Perecesre gondolsz, az egy település. Az újgyőri főtérről tudsz oda menni 6-os busszal. Tele van cigányokkal nem árt tudni.... :D
2014. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aszt tudom nem az lényeg :D itt már nem is kérdezek többet semmit mert csak hülyék válaszolnak
2014. júl. 1. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
így megy ez :D
2014. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

ezt a munka ügyibe mondaniuk kellet volna vagy még majd ezután fogják mondani.

egyébként meg a munka ügyit hívd fel és kérdezd meg a címről,mi mégis honnét tudjuk hogy hová szervezték az oktatást?

2014. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
arra fel kérdeztem hogy hátha valaki volt már ott kösz
2014. júl. 1. 15:25
 6/6 dirtboy ***** válasza:

gondoltam de ezek a tanfolyamok nem feltétlen fix helyen vannak.

voltam már én is tanfolyamon,meg adták a címet,első alkalom után meg is változtatták és átrakták egy másik helyre.

így megy ez,ahol hely van az oktatásra ott bérelnek.


azt meg gondolom nem szeretnéd hogy itt valaki leírja neked hogy ő hol volt perecesen aztán meg kiderül hogy a te tanfolyamod meg teljesem más helyen van és rossz címre mentél.

2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!