Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyár van és unatkozom, ti mit...

Nyár van és unatkozom, ti mit csináltok akik hasonló helyzetbe vannak? Mivel ütitek el a nyarat?

Figyelt kérdés
Eddig egész nyáron nem csináltam semmit,azon kívül,hogy anyukámnak segítettem a házi munkába, és hogy gépeztem. Már unalmas. Házi munkát mindennap kapok, amit teljesítek is, de hogy egész nap bent ülők már rossz, és unalmas.Már apámat is zavarja, hogy egész nap bent ülők, mikor kint tombol a nyár. A osztálytársaim nem jönnek ki,nem érnek rá, vagy pedig nem tartózkodnak itthon. Még suli időbe megbeszéltük pár osztálytársammal, hogy közös nyarunk lesz, de mikor megbeszéltük az első találkozót senki nem jött ki, és más társaságom nincs. A szüleim dolgoznak, ezért legtöbbször egyedül vagyok itthon. Az internetes barátaim pedig az ország másik végében élnek.Szóval, elég unalmas életem van. Egy faluban élek, ahol nem nagyon tudok mit csinálni. Ismerkedni is szívesen ismerkednék,és ha közel lakik még találkozhatnánk is. Szóval ha nem gond, mondjatok dolgokat amivel elüthetném a nyaramat. Előre is köszönöm xx 14/L

2014. júl. 2. 17:11
 1/3 anonim válasza:
Szia! Rengeteg dolgot csinálhatsz nyáron! Nem muszáj mindig bent ülni! Menj el biciklizni, sétálni, futni, vagy csak ülj ki egy jó könyvvel az udvarra és olvass! Elmehetsz utazgatni is, ha szeretnél( persze a szüleid beleegyezésével). Menj el strandolni, napozz egy kicsit. Menj el rokonokhoz látogatóba! Például minden nagyszülő örül az unokájának. Ott biztos, ogy nem zavarsz senkit. Vagy, ha ezekből egyik sem jön be, keress valami nyári melót! Nem unatkozol és még pénzt is kapsz érte.Remélem tudtam segíteni! :D 16/L
2014. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, keress valami tábort, vagy tanfolyamot a közelbe, olvass, ha nagyon unatkozol, akkor miért nem tanulsz meg valamit netről(főzni,(egyik ismerősöm egy cosplay jelmezt varrogat),www.instructables.com/ van itt egy csomó útmutató, ami segítségével csinálhatsz bármit. (mi érdekel konkrétan, mert akkor tudnék még jobban segítni) ), én mondjuk szinte minden nap dolgozom reggeltől délutánig, pedig biztos, hogy nem lesz belőlem fizikai munkás, ha így folytatom.
2014. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
14F az lemaradt.
2014. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!