Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavarnak ennyire az...

Miért zavarnak ennyire az emberek?

Figyelt kérdés
Folyton elárulnak, minden nap megerősíti bennem valaki, hogy csak magamban bízhatok. csalódok mindenkiben. amikor örülök, hogy találtam olyan embert akivel végre értelmesen el tudok beszélgetni, rájövök, hogy nem mert ő is olyan mint a többi ember. nem szeretem őket, nem bízok bennük. nagyon idegesítenek.
2014. júl. 4. 04:19
 1/5 A kérdező kommentje:
szeretnék végre olyan emberekkel beszélgetni akik olyanok mint én. mert akikkel körül vagyok véve, mind birkák,álszentek,egoisták,beképzeltek.. tömegcikkek.. és megőrülök attól, hogy én vagyok az értelmesebb, de ezért kitaszítanak mert őrültnek hisznek.
2014. júl. 4. 04:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresni kell. Jobbat nem tudok
2014. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a néhány sorral kitűnően jellemezted magadat, kérdező. Ha nem változol, nem lesz megoldás a kérdésedre.

Remélem, tudtam segíteni.

2014. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek, a helyzetem is hasonló. Paranoiás is vagyok elég durván, néha órákig gondolkozom, hogy mi lehet a hátsó szándéka az adott egyénnek, vajon átver vagy sem...

Egyszer jól meg is jártam, mikor nem hallgattam rá. :(

2014. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen én próbálok változni, de néha úgy érzem felesleges..

utolsó:

én is nagyon paranoiás vagyok, mert látom rajtuk, hogy hazudnak, húzzák az agyam, és ettől még ideges is leszek..

2014. júl. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!