Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hazudott az eladó a Jófogáson?

Hazudott az eladó a Jófogáson?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük telefonon, hogy én kifizetem a szállítási költséget is, ha nekem adja az árut. Azt mondta, hogy akkor feltölti újra annyival többért és jelöljem be az oldalon a vásárlási szándékomat. Néhány perc alatt kitöltöttem az adatlapot és rá is csaptam, vissza jelezte az oldal zöld betűkkel, hogy "sikeresen megvásároltam a terméket", majd meg is jelent a termék mellett, hogy "elkelt". Gyorsan felhívtam az eladót, erre közli, hogy sajnálja, de közben megvette más. Nekem ez azért furcsa, mert ha már előttem valaki rányomott a megvásárlásra, akkor nálam nem írhatta ki, hogy sikeresen megvettem. Csak azért bosszant, mert előtte már csomót beszéltünk telefonon, ráígértem az árra és megígérte, hogy nekem adja. Szóval nem volt korrekt szerintem.
2014. júl. 4. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a Jófogásnak, és akkor figyelmezteti az eladót, talán tiltja is.
2014. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a jofogasnak mast nem tudsz,kar nem ert teged sajnos nem lehet mit csinalni...
2014. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áh hagyom, ettől nekem nem lesz jobb. De épp most kaptam hajba egy másik eladóval egy ugyanolyan termék miatt, amit meg aránytalanul drágán kínált. Abból meg alkudni akartam és jól le lettem cseszve, mert alkudni merek. Mondtam neki szépen ,hogy ezen nem szabad idegeskedni, mert ezzel számolni kell ,hogy az érdeklődők alkudnak, erre rám ripakodott, hogy én könnyen beszélek, mert én még fiatal vagyok. :-D
2014. júl. 4. 08:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így. Ha érdekel leírom: megbeszéltük telefonon, hogy itt és itt átveszem a kiskutyát. Erre aznap nem jött el, telefont nem vette fel több napig. Majd 2 nap múlva nagy nehezen felvette, és azt mondta, hogy elnézést, de mégis megtartják. Kicsit szíven ütött, mert előző nap mindent beszereztünk a kutyának, táptól kezdve, a fekhelyig. Rácsaptam a telefont. Én nem hagytam annyiban. Írtam a Jófogásnak, hogy kérem töröljék a hirdetést, mert nem valós, mert nem akarja a kutyát eladni, ugyanis még akkor is fent volt a kutya, amikor azt mondta, hogy nem adja. Rá 5 percre a Jófogás törölte is a hirdetést! Szerintem te is nyugodtan írhatsz nekik, és figyelmeztetik majd ezt csalót!
2014. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad a történetet. Viszont most csak tovább agyalok, mert most nézem az e-mailemet, kaptam egy visszaigazolást tegnap, hogy sikeresen megrendeltem a terméket. a Termék 18:30-kor kelt el. Hol tudom megnézni, hogy én mikor rendeltem meg? Mert jogosan mégis az enyém lenne?
2014. júl. 4. 10:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam a Jófogásnak, mégsem hagyom annyiban.
2014. júl. 4. 10:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Alakulunk. Ezt az üzenetet kaptam a jófogástól:

"Tájékoztatjuk, hogy a küldött hirdetést ellenőriztük a rendszerünkben. A tárolt adatok alapján Ön rendelte meg az említett terméket, amelyről elkészült a megrendelés, és továbbítottuk az adatokat a GLS felé."


Két dolgot tudok elképzelni: Az eladó azt hitte Székesfehérvár az Pest megye és azért hitte azt ,hogy más vette meg, mivel azt mondta, hogy pest megyei már ráklikklet. Vagy valóban manipulálni akarta az eladást.

Harmadik lehetőség, hogy ennek ellenére mégsem kapok semmit, de reméljük nem így lesz :-)

2014. júl. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!