Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jo fotohely Budapesten?...

Valami jo fotohely Budapesten? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Valami regebbit, grafitis, sikatorban, fantasy valami ilyesmit szeretnek de nem kell hogy egy helyen legyenek

2014. júl. 7. 09:01
 1/2 Lili Pásztor válasza:
Én kétszer is voltam a Nyugati pályaudvar egyik részén, ahol régi vagonok és nem működő sínek vannak, ott kiváló portréfotó is készülhet, de a vonatok is jó modellnek bizonyulhatnak. Az a helyszín az a bajárattól (nem a West End felől) hanem a 4 6-os villamosok megállójával szemben lévő bejáratnak a jobb oldaláról közelíthetjük meg. A következő képpen: Mikor esetleg a metróról szállsz le, a Nyugati Pu.-felől lyukadj ki, majd menj egyenesen, haladj el a bejárat mellett, és mikor megpillantod a Costa Cafet, fordulj el balra. Ott egy kis tér szerűség van, onnan tudod, hogy jó helyen jársz. onnan be kell menni a jegypénztárba, ott kérni kell engedélyt, majd tovább mész egyenesen és a bal oldaladon megtalálhatod a működő peronokat. Na most a hídik haladj egyenesen és, ha ott jobbra elfordulsz, megpillantod azt a helyet. További jó helyszín lehet a Margitsziget (úton ülsz és mosolyogsz, de ezt inkább lány modellnek ajánlanám), padra ülsz és látszik a Margit híd és a Parlament, meg van pár kiváló helyszín a szigeten ne aggódj! ;) A Citadellán is kiváló képeket lehet csinálni,valamint a Budai vár mörnyékén, magát a várat, a Szabadság híd is jó helyszín lehet, vagy a Gellért hegyen. Valamint van 2 hely, ami az én környékemen található meg... Az egyik a Szemeretelep Vasútállomás (a Nyugatiból el lehet oda jutni vonattal) és ott kiváló graffitisor van, oda lehet állni és pózolni, vagy csak simán a graffitiket fotózni. ott is vannak nem működő sínek, de ha odaérsz, bekapcsol a fantáziád és magadtól eszedbe jutnak a jobbnál jobb ötletek! ;) A másik is arra van, oda a következő képpen lehet eljutni: ugyanúgy a Szemeretelep vasútállomásnál van, ott ha átmász a sorompón (az aluljáró felé), majd átmész az úton ott van egy elágazás... ott a jobb elágazásra kanyarodj rá, menny végig, majd az utca végén találsz a baloldaladon egy "Abaujvár utcát", oda fordulj be, menj el az utca végéig, majd fordulj jobbra és ott egy kitaposott földutat találsz, oda menj fel és búj át a kerítésen és megpillantod a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőteret! Ott a kifutópályára van főképp rálátásod, a repülőket fotózhatod le. :) remélem tudtam segíteni
2014. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a segitseged:)
2014. júl. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!