Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetetek ez lehetseges?...

Szerintetetek ez lehetseges? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

szerintetek a szepseg donti el hogy kit szeretunk ?

pl.ha van egy srac aki koztudottan a vekony csajokra bukik megtetszedhet neki egy olyan lany , aki nem eppen modell alkat? lehetseges az hogy... valakit nem az alak fog meg hanem mondjuk a szem, vagy a haj?



2014. júl. 7. 23:57
 1/4 anonim válasza:
Lehetséges. Minden ember különböző izlésü személyiségü stb.
2014. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem lehetséges! Miért ne? Az emberek többségét a szem fogja meg és ezt nem is csodálom (evel én is így vagyok). Állítólag a szem "a lélek tükre". :)

Szerintem a haj is döntő lehet ilyen esetben. Biztos nem fog senki egy olyan személyt kinézni, akinek ápolatlan a haja, mert ebből aztán több negatív következtetést is levon.

2014. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2014. júl. 9. 17:19
 4/4 anonim válasza:
Szerintem előfordulhat, de akinek annyira fontos a vékonyság, az előbb-utóbb végül úgyis vékony csajt akar majd magának. Az olyan pasik amúgy,akik "köztudottan" csak a modell lányokra buknak, általában el vannak szállva maguktól. Nekem is volt egy ilyen,nagyon tetszett a srác,aki kifejezetten a barna bőrű,nagyon vékony lányokra bukott,én pedig fehér bőrű, átlagos testalkatú vagyok. Leélhettem volna az életemből éveket úgy, hogy egy szoliba járó koplaló csontváz leszek, de aztán rájöttem,hogy nem ér az egész annyit.
2014. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!