Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 évesen már jöhet a tetoválá...

19 évesen már jöhet a tetoválás igaz?

Figyelt kérdés

Egy számomra nagyon közel álló barátomat 1 hónapja elvesztettem. Szeretnék egy tetoválást, ami örökre emlékeztet rá. 15 éve ismertem, és nagyon fáj az elvesztése. Tudod a szívemben örökre megmarad, de szeretnék egy tetoválást és szintén rá emlékeztet!

Régen nagyon alacsony voltam, úgy 14-15 éves koromban ugrásszerűen megnőttem. Nem vagyok valami húsos alkat, még szeretnék gyúrni is.( csak hogy meglátszon valami)

19 évesen már kijelenthető, hogy nem változom annyira, hogy a tetoválás deformálódjon. Erről senki sem fog tudni lebeszélni, csak azt szeretném tudni, hogy megnyugodhatok-e, nem fog megváltozni annyira, hogy csúnya legyen.



2014. júl. 8. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha nem olyan helyre rakod, ami a gyúrás következtében nagy mértékben megnő, vagy nem gyúrod ki magad annyira akkor nem szabadna neki torzulni. De ezt kérdezd meg majd a tetoválótól is
2014. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!