Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esküvőre egyedül menni?

Esküvőre egyedül menni?

Figyelt kérdés
Utoljára 10 évesen voltam esküvőn.Most 20 éves vagyok és nincs kivel mennem.A családban mindenkinek van barátja vagy barátnője,csak nekem nincs.Amikor a lagziban lesz a tánc,én kivel fogok táncolni?Egész este meg nem akarok az asztalnál ülni,mert az még cikibb.Valaki volt már innen esküvőn egyedül?Jól éreztétek magatokat úgy?

2014. júl. 8. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd felkérsz valakit, akinek a párja nem tud/vagy nem szeret táncolni, lehet, hogy lesz ott más facér is, nemcsak te, rokonokkal, ismerősökkel tudsz majd beszélgetni.
2014. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tökéletes csajozós/pasizós szitu. Mindenki a legjobbját akarja hozni, így kedves rokonokkal és ismerősökkel/ismeretlenekkel tudsz találkozni. Én szerettem egyedül járni, mert ki lehetett bontakozni. Táncolni meg végtelenségig lehet, ha szeretsz
2014. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!