Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma véleményetek a blogomról?

Ma véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 8. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Tipikus egynyári tiniblog, elmaradhatatlan Comic Sans betűtípussal és vakító színekkel, álomvilággal és amerikai keresztnevekkel, nehogy valóságérzete legyen az olvasónak.


Két nagy hiba: vessző mindig a szó után van és szóköz van utána, nem a szó után szóközzel és a vessző a következő szóhoz tapadva. Ehhez kapcsolódik hogy 5 darab van a szövegben, vagyis a szövegközpontozás hiányzik, a tőmondatok az egész hangulatot megölik, minden nagyon monoton. Három mondat egymás után amiben ugyanaz a szóismétlés van, nem túl kreatív.


Ami meglepő és pozitív a többi ilyen belinkelt bloghoz képest: a helyesírás.

2014. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy ezt valaki el is olvassa, akkor írj tagoltabban, és ne narancs hátérre piros és sárga betűkkel :)

Ja, és válassz valami olvashatóbb betűtípust.


A vesszőket meg miért spórolod ki? Ezt senki nem fogja így végigolvasni.

2014. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most már egy fokkal jobban néz ki :)

Azért még alakítgasd egy kicsit :)

2014. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kritikákat :)

Hálás vagyok értük

2014. júl. 8. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Huh. Még ha a tartalma jó is, olvashatatlan. Mi ez a színkombináció? Inkább használd a blogger egyik alapsablonját és ne állíts át semmit.
2014. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia. Én is blogíró vagyok, így úgy fogom, ahogy a kritikaírok szokták.:)

Kinézet:Sürgősen változtas rajta! Szörnyű, nem csak, hogy kiég a retinám, de olvashatatlan lesz a blogod.

Történet&írás: ezt azért írtam így, mert valószínűleg törölted, így ezt nem tudom kommentálni:(

U.I.: Nincs bennem rossz szándék, ha bármiben segítség kell a bloggal kapcsolatban, nyugodtan írj rám!:D

2014. júl. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. a blogod sablonja undorító és átláthatatlan valamit csinálj vele pls

2. a történetben sok a szóismétlés

3. a csaj anyja 18 évesen szült?!

4. ha már valamit publikálsz tiszteld meg az olvasóidat azzal, hogy publikálás előtt kijavitod a hibáidat

5.helyesírási hibák lvl végtelen

6. bekezdés luxus?

7. Túl gyors a történés szál, gyakorlatilag 2 mondatba foglaltag össze azt, hogy szomorú, mert otthagyja az otthonát és elválik az apjától

8. Egy tökéletes sablon story, semmi egyéb

9. Ha már történetet írsz, tanuld meg használni a vesszőket

10.ajánlom hogy ne blogger ben írd a story-t

11.kislányom, párbeszéd után az elbeszélő mondatát kisbetüvel kezdjünk


egyszóval $A@R (cenzúra)

én 8 évesen jobbat írtam.

2014. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!