Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még valaki aki számolja a...

Van még valaki aki számolja a betűket? Mikor valaki mond egy szót, vagy mondatot akár, egyből megmondom hogy mennyi betűből áll. Magam előtt látom szótagolva, valaki esetleg még csinál ilyet? De már nagyon idegesítő

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Esőember c. filmet :)
2010. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Meg is fogom elhiheted:) De kiskoromba meg visszafele beszéltem, ahogy megtanultam írni, de folyamatosan a verseket, mondókákat meg ilyenek, akkor elakart vinni a tanárnőm pestre kivizsgálásra, csak a szüleim féltek hogy úgy maradok, de az is menne sztem, ha gyakorolnám, de mitől vannak ezek, azt tudom hogy agyi rendellenesség, de nem betegség. Ez a betűszámolás, meg már katasztrófa, mert ösztönszerűen számolok minden szót, meg mondatot:(!!
2010. jan. 7. 13:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Te egy igazán különleges ember lehetsz :) Ilyennel még nem találkoztam.. Biztosan jó fej vagy :)
2010. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy:) Én igazából nem képességnek, hanem egy nagyon idegesítő dolognak tartom:( Az életem minden napjában, minden órájában jelen van!!! Régebben azt hittem, hogy ezt mindenki tudja számolni, rájöttem hogy nem így van!!! Amúgy te ismersz még valakit aki ilyen "hülyeséget" csinál, mint én????????
2010. jan. 7. 14:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is felírtatozni szoktam amit beszélek, de mivel a nap 60%-ábn angolul beszélek/ítok/gondolkodok így inkább csak azt tudom.
2010. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Te legalább számításba veszed, amit mondanak neked! :)
2010. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Végre már valaki:)
2010. jan. 7. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk nem idegesít, hogy "látom" mit beszélek. Egyébként is szoktam ilyeneket képzelődni. Pl.: Egyik tesi óránkon futottunk és akkor nagy számítógépes animációkat meg ilyeneket odaképzelve megjelenítettem az agayamban (kék kontrasztos, kicsit futurisztikus) környzetben, hogy az ott fut. MEg ha egyzser tényleg nagyon megelennék nyugodva (agyleterheltségebn mérem a lenyugvási szintemet) akkor megpróbálok majd tükröt készíteni saját magamról. Ezt úgy értem, hogy óvatosan kitapogatom, hogy áll a hajam, a szám, az orrom szőra, fülem haonlók, hogy teljesen olyan legyen mint én. Szóval vannak ilyen dologk, amik másoknak hülyeségnek tűnnek, de nekem ez agymunka, szóval nekem jólesik ilyenekel "játszadozni".
2010. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az egyik ismerősöm azt mondta erre, hogy a genetikai struktúra apró módosulása, de nem HIBÁJA!!! Ugye az agyunknak csak x%-át használjuk, és a fennmaradóból néhány%-ot az ilyen emberek,mint mi erre fordítjuk!

Sőt, még azt is mondta, hogy örüljek hogy ilyen képességeim vannak!!Egyébként ezt is, vagy akár a visszafelé beszélést okozhatja az is, ha kiskorodba, valamiféle pszichés dolog ért, vagy nagyon sokat olvastál!

2010. jan. 8. 09:22
 10/15 A kérdező kommentje:

Amúgy meg örülök, hogy te ezt élvezed:) Lehet hogy nekem is így kellene hozzáállnom, és örülhetnék neki, hogy olyan képességeim vannak, ami nem mindennapi!

Nagyon örülök neki, hogy van ez az oldal,és megoszthattam veletek ezeket a dolgokat:):)

Köszi mindenkinek aki hozzászólt:):):)

Olyan jó lenne egyszer összeülni, így páran:-)

2010. jan. 8. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!