Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan is zajlik a tetoválás...

Hogyan is zajlik a tetoválás ápolása?

Figyelt kérdés
Tegnap csinálták az első tetoválásom és nagyon félek, hogy valamit elrontok és nem lesz szép. Leginkább itt a mosásos dolgot nem értem, mert itt-ott azt olvasom, hogy nem érhet hozzá víz, máshol meg, hogy érhet. És azt mondta reggelente ne ijedjek meg ha érdekesen néz ki a fólia alatt, csak mossam le és kenjem be. De akkor mivel is kellene lemosnom?
2014. júl. 10. 09:12
 1/1 anonim válasza:

Szia :)

Első két napba 3x lekell mosni sima (nem illatosított ) szappanos vizzel...Nem szabad ásztatni ,mert nem sebesedik be ...addig nem szabad ásztatni amíg lenem esett a sebb...foliázni 2 napig foliáztam ,de csak utcára...Nem érheti nap a tetoválást min 1 hétig...És mikor megmostad nem szabad dörzsölni ,csak ittatni szabad a vizet a törölközővel...Nagyjából ennyi :) Remélem segítettem

2014. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!