Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segitene? Azt szeretnem...

Valaki segitene? Azt szeretnem kerdezni hogy barna hajbol hogy lehet szurkeset csinalni?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem kerdezni hogy most nekem sotetebb hajam van korulbelul ilyen:

[link] es ebbol szeretnek ilyen kicsit sotetebb termeszetes szurkes hajat.

Valaki meg tudna mondani hogy mit csinaljak ki kene szokiteni meg olyan samponnal mosni ami kicsit jobban ki szokiti utanna meg be festeni vagy hogy?mar meg bantam hogy be festettem kicsit sotetebbre a hajam mert amugy vilagos barnas volt szoval nagyon orulnek ha barki jart mar igy es tudna nekem segiteni. Elore is nagyon koszonom a segitseget :)



#haj #világos #festés #sotetebbol
2014. júl. 10. 11:22
 1/2 vörös98 ***** válasza:

bocsi, de ahogy olvastam és képzeltem el, konkrétan egér szürke hajad lett.

amúgy én megvárnám, amíg lenő a mostani festék, kicsit olyan lesz, mintha ombrés lenne, de nyár van.

és utána menj el fodrászhoz, ő tutira értené, h mire gondolsz.

2014. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hehe :D hat nemtudom nekem a rendes hajam csak korulbelul egy vagy ket arnyalattal vilagosabb es nemtudom hogy oldjam meg..neztem mar mindenhol festekeket es azt sem nagyon talaltam olyat amilyen hasonlitana arra amiet akarok de meg keresek majd :) koszonom a valaszod :)
2014. júl. 12. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!