Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy syma x5c quadcopter...

@@&& kérdése:

Vettem egy syma x5c quadcoptert, melyik gombot kell megnyomni, hogy mutassa azt amit videózok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 14:10
 1/3 anonim válasza:
A Syma X5C nem mutatja a távirányítón, hogy mit látsz, ez nem FPV rendszerű quadcopter. Nekem is van egy, ha éppen felderíteni küldöm, androidos telón vagy tableten azonnal vissza lehet nézni a felvételt. Ha ez volt a kérdés, remélem segített. A kamera indításához a távirányító elején jobboldalt van egy gomb, azzal tudod aktiválni a felvételt. Láttam már FPV-sre átalakított X5C modellt, de az komoly melót igényel.
2014. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gondolom a kérdező nem arra gondolt, hogy utólag megnézni a felvételt, hanem felvétel közben nézni a videót, amit éppen kameráz.
2014. szept. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 benji10 válasza:
És az melyik androidos program?
2014. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!