Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 éve csesztet a gyerekem...

Lomina kérdése:

3 éve csesztet a gyerekem apja, hogy tudnék neki egy kis fejfájást okozni törvényes kereteken belül?

Figyelt kérdés
3 éve mentünk külön ő azóta folyamatosan idegesít,fenyeget,szemétkedik velem 3 éve folyamatosan...most lett elegem,mivel a gyereket is ellenem beszéli,a gyámügyön olyan sztorit adott be ellenem,hogy majd el ájultam a hazugságaitól.sajnos a bíróságra is beadta ezt...esetleg hamis vádért fel jelenthetem?vagy valami ötletek,hogy vághatnék vissza?eddig tűrtem,3 éven keresztül de ennyi kiborult a bili.Munkahelyéről ki rugatni hogy tudnám?vagy mégis mit kezdjek vele?

2014. júl. 11. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha bíróságon feljelentett, akkor hamis vádért csak akkor tudod feljelenteni, ha az ügy lezárult, és neked adtak igazat.

Ha fenyeget, zaklat akkor azért feljelentheted.

2014. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lett az extatikus szerelemből ?
2014. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Részvétem. Hasonló a helyzet nálunk is. Mi is gondolkodtunk, hogy hamis vád miatt feljelentjük, de az ügyvédem szerint nincs sok értelme. Esetleg APEH feljelentés ? Nincsenek piszkos ügyei ?
2014. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok sokat a magán ügyeiről mert abszolút nem állok vele szóba vagyis minimálisan.a szerelemről annyit hogy terhes voltam mikor össze jött a mostani már feleségével...
2014. júl. 11. 11:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Szánalmas húzásokat nem akarok mint pl éjjeli telefon zaklatás magán számon meg ilyenek,szivem szerint telibe verném de nem tehetem úgyhogy nem tudom hogy tudnám megszivatni,viszont össze ismerkedtem egy emberrel aki elvileg kezelgeti a feleségét:)szerintem nem örülne ha megtudná
2014. júl. 11. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!