Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szaporodtak meg mostanáb...

Miért szaporodtak meg mostanában a k. öcsög emberek?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is. Lassan egy éve látogatom, akkoriban még nem volt ennyi szemét beszólás, off válasz, szemétkedés. Most ha valaki kérdez valamit, lehet akármennyire jó modorú a kérdés, és tényleg csak tanácsot vár, maximum az 5. válaszoló már úgy leoltja, hogy semmi kedve nem lesz visszajárni erre az oldalra.

Hogy más példát is mondjak. Wow-ozom. És mostanában ott is felszaporodtak a gyökerek. Semmibe nézik az embert, beszólogatnak.

Mi történik? Ennyire elvesztek a normális, jóérzésű emberek?


2010. jan. 7. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

jah WoW-ozol, akkor ez mindent megmagyaráz, ez az egyik, a másik, hogy az esetedben kizártnak tartom, hogy 5 kedves hozzászólást kapjál zsinórban:D


mellesleg azonkívül, hogy degenerált vagy, az igazán leszólandó dolog az, hogy ha mindig kiírsz olyan kérdéseket amiket kis utánajárással megtudhattál volna. De nem, idejössz egy héten 3x, hogy valami egetverően nagy baromságot kérdezz. és nyugi ezzel nem vagy egyedül, az esetek nagyobb részében a hülye embereket oltják le, vagyis a hülye kérdéseket.

2010. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt miből szűrted le, hogy undok vagyok? Én a hozzászólásodból jobban leszűrtem ugyanezt. Nem szoktam sok kérdést kiírni, kb 10et ha kiírtam 1 év alatt... de neked ez nem mond sokat, azt hiszel amit akarsz. Csak a meggyőződésem szilárdul egyre inkább. Elvesztek a normális emberek.
2010. jan. 7. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egész világ egy nagy sz.ar. Az emberek miatt, tehát ők a sz.arok. És ráadásul egyre butábbak is a generációk, ez tény. Szóval önzőek, egoisták, az ő kis nyomorult problémáikkal foglalkoznak, amit tragédiává emelnek, mikor a világban azoknál sokkal nagyobb, megoldásra váró problémák vannak. Irigyek, ezért mindenbe belekötnek. Valószínűleg nevelési hiba, a szülők leszarják a gyereket, abból megy egy nagy gyökér lesz. Aki mindenkit leolt, és kigúnyol. Mert az nem az Ő"hatalmas" problémájával foglalkozik,hanem valami komolyabb dologgal. Ezt meg kell szokni, sajnos ez van. Mondanám,hogy ne foglalkozz velük,de azt én sem tudom egyenlőre megtenni. Toleráns vagyok,de sajnos egyre kevesebb az én türelmem is. Kb. ezt gondolom a dologról.

A WOW meg..ha nem viszed túlzásba, semmi gond nincs vele:D Bár engem nem tudna lekötni.:)

21/L

2010. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi:) Jó végre egy normális választ is olvasni:)Tény, hogy a szemét emberek általában 13-20 év közöttiek, hatalmas élettapasztalattal:)

A wow-ot pedig nem viszem túlzásba, csak néha jól esik valamiben elmerülni, kiszakadni a világból.

2010. jan. 7. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Elszaporodtak az ilyen napiszar féle nyomorék oldalak és ahhoz vannak szokva a fiatalok. Azt hiszik itt is marha vicces meg menő dolog beszólni mindenkinek. Szánalmasak.

Ha wow-ozol menj külföldi szerverre ahol nincsenek magyarok, meg fogod látni mekkora a különbség. Nincs tele tapló bunkókkal.

2010. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!