Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök a Harry Potterből? Miért ő a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvencem Ron, meg az ikrek, meg úgy az egész Weasley család. :D De még Nevillet is szeretem. :)

2014. júl. 12. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Utálom az ilyen kérdéseket, mert sosem tudok rájuk válaszolni :D

- Draco az egyik kedvencem, mert a hatodik résztől bebizonyosodik, hogy csak a családja miatt viselkedett úgy, ahogy, a valóságban pedig érzékeny és gyáva.

- Piton, mert róla is kiderül, hogy nem pont olyan, amilyennek eddig mutatta magát.

- Harry, mert olyan, mint egy hős.

2014. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
James Potter- emlékeztet egy fiúra...
2014. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Most lepontoz a sok 10 éves mert leírtam a véleményem?
2014. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Lily Potter, egyértelmű miért
2014. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy aki nem szeret valamit, az miért pont azokra a kérdésekre válaszol, ami azzal kapcsolatos amit ő nem szeret.

Tehát aki nem szereti légyszíves az ne itt írja le azt, hogy mennyire utálja.

2014. júl. 12. 14:54
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen Pitont én is nagyon szeretem, az egyik kedvencem. :) Főleg a végén amikor már lehet látni az igazi énjét.
2014. júl. 12. 14:56
 7/22 A kérdező kommentje:
#4 El hiszem, hogy nem szereted, szerintem ezzel nincs is baj, mert nem tetszhet mindenkinek, de ne itt írd le azt, hogy nem szereted, mert nem az volt a kérdés, hogy ki szereti és ki nem.
2014. júl. 12. 15:03
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Hát elég sok van de próbálom felsorolni :)


-Weasley ikrek

(Azért mert viccesek, mindig ők dobják fel a történetet, a hatodik részben hiányoznak is)


-Remus Lupin

(Tipikus "jó" szerepelő, apa figura)


-Sirius Black

(Harrynek az "utolsó" családtagja, mindent megtett volna érte,jó néha voltak kis szemétségei, de azért én kedvelem)


-Dobby

(Olyan kis aranyos :) és mindig képes volt segíteni Harrynek, ez ugye csak a könyvből derül ki, mert hogy sok részbe benne van nem úgy mint a filémben)


-Hadrig

(nem az a tipikus kedvenc, de ő volt az aki mindig ott volt ha kellett már az első résztől a hetedikig, bár néha elég bohókás)


-Oliver Wood, Cedric Diggory, Seamus Finnigan,Lee Jordan

(mindkettőjükről szívesen olvastam volna többet is,simán csak szimpatikus szereplők)


-Perselus Piton

(nem kedvenc szereplőm, azért kerül fel a listára a neve, mert mégis csak kiderült, hogy a jó oldalon áll és azért nem kis munka volt ezt végig csinálni, Lilyért tette nem Harryért, nem mondanám jó szívűnek de azért ez szép volt tőle, ilyen "személyiség" változáson ment át számomra Dumbledore is aki hát nem volt kedvenc de azért szimpatikus volt, a hetedik rész után már egyáltalán nem kedvelem, de ez csak az én véleményem)

2014. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
* azért írtam mindkettőt, mert utólag bővítettem a listát
2014. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tényleg Sirius! Őt is imádtam, illetve imádom. Nagyon szeretem azokat a részeket amikben ő szerepel, és szerintem a története is megható. (már ami a családját illeti)
2014. júl. 12. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!