Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cipőből kijön a megy folt?

Cipőből kijön a megy folt?

Figyelt kérdés
Vettem egy converse cipőt fehér színben. És ma reggel észrevettem, hogy van rajta egy halvány megy folt. Nem nyúltam még hozzá semmivel. Szerintetek kijön? És ha igen akkor mivel? Ha nem akk érvényes ilyenre a garancia?
2014. júl. 12. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Garancia... xD


Hogy lenne már garanciális meghibásodás, ha leeszed a cipődet?


A garancia a gyártásból eredő, rendeltetésszerű használat folyamán keletkező sérülésekre, hibákra vonatkozik. Az, hogy összekoszolod, nem a gyártó hibája.

2014. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a humorba kellett volna írnod.


A garancia a gyártás során keletkezett hibákra vonatkozik, s akkor is csak rendeltetésszerű használat esetén. Jelen esetben még akkor sem élhetnél semmiféle kifogással, ha nem te koszoltad össze, hanem így vetted, csak nem tűnt fel. (Hasonlóképpen, mint a törés esetében.)

2014. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!