Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Slayers kérdés-mindent amit...

Slayers kérdés-mindent amit tudtok rubint a szemű shabranigdo-rol sötét csillag-rol és a rémálmok hercegéröl kérlek írjátok le rakhatok hozzá saját elképzeléseket is. (? )

Figyelt kérdés
(elnézést a fogalmazási készségem nincs a csúcs pontján)
2014. júl. 14. 14:59
 1/4 anonim válasza:
100%

Na, akkor leírom. :D Nem lesz egyszerű összefoglalni mindent, de megpróbálom.


Kezdjük a nagyobbal, tehát először is a Rémálmok hercege, vagy a Rémálmok ura. Ő a világmindenség megteremtője. Kezdetben csak a Káosz óceánja létezett, ő pedig ebből az óceánból öntudatlanul kiemelt négy oszlopot, melyek tetején egy-egy világ teremtődött. A Slayers az egyik ilyen világban, a Vörös Világban játszódik.

A Rémálmok hercege egyébként egyik ismert fajhoz sem tartozik (démon, sárkány, ember, stb.), ő maga a káosz, így tulajdonképpen a Káosz óceánja is a herceg. Ha emberi formát ölt, akkor egy fiatal, szőke hajú lány formáját preferálja.

Mind a négy világban a jó (sárkányisten) és a rossz (démon lord) vívja örök küzdelmét. A démon lordok célja a saját világuk teljes elpusztítása, hogy az visszazuhanjon a Káoszba, míg a sárkányistenek a világot védik. A Vörös Világ démon lordja Rubinszemű Shabranigdo, Sötét Csillag Dubradigdo pedig a Fekete Világ démon lordja. (Tehát Sötét Csillagot Valgaav egy másik világból akarta megidézni.)


Remélem, érthető voltam. :D

2014. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Még mindig az előző vagyok. Annyit elfelejtettem hozzátenni, hogy ebben semmi saját elképzelés sincs, amiket leírtam, azok valóban így vannak.
2014. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyjából igaz, én úgy emlékszem hogy két isten létezett, a jó és a rossz, a jónak elfelejtettem a nevét, és volt a rossz, a gonoszság és az önzőség istene, maga a Rubinszemű Shabranigdo, ők hozták létre Slayersék világát ha jól emlékszem, de a jó győzött, és a gonoszt, a Rubinszeműt meg 7 helyre zárta, az egyik Rezo a vörös pap. Én így emlékszem! :) Valószínűleg neked lehet igazad. Még annyit hozzá teszek, hogy a Sárkányiga, Shabranigdo erejéből származik, tehát ha egy átlagos, vagy egy felerősített sárkányigával támadnák meg, az csak Shabranigdo erejét növelné, a Szörnybéklyó pedig a Rémálmok hercegétől származik, "Ki aranyként fénylik a káosz sötétkék tengerében" (vagy valami ilyesmi). Ha elveszti valaki felette az irányítást, akkor elpusztulna az egész rajzfilm világa! :D
2016. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A hármashoz azt a csatát a Vizisárkány király és Shabranigdo vívte és nem volt isten mert ő egy szörny volt méghozzá az egyik legerősebb.
2021. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!