Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény? Milyen lett? 10/?

Vélemény? Milyen lett? 10/?

Figyelt kérdés

A nevem Hédi.Egy faluban nevelkedtem egészen 7 éves koromig majd elköltöztünk egy kissebb városba.Muszály volt.Nem tudtam miért volt ott aznap reggel a bátyám a vendégszobába,de már tudom. Anyám mikor apu elment dolgozni hajnalban csak annyit mondott nekem és nővéremnek : mennünk kell. Azzal a ruháinkat,játékainkat bepakolta az utazó táskába és rohant vele a kocsihoz hogy minél elöbb el tudjunk menni onnan a városba.Meg voltam rémülve nem tudtam mi történik.Mikor odaértünk a városba, a jövőbeli lakóhelyünkhöz 1 óra kocsikázás után megdömbentem.Először azt hittem egy kórház,de majd később kiderült egy anya otthonba vitt minket a sors ahol sok gyerek,anya,apa és kisbaba lakott. Először nagyon megrémültem a a sok-sok ember láttán akiknek ugyanígy segítség kellett mint nekünk. Lejött értünk egy nevelő az udvarra és bemutatta nekünk a többi nevelőt. Nagyon kedvesek voltak velünk,nagyon megszerettem őket:). Majd megmutatták a szobánkat amelynek az ajtaján a 21es szám díszelgett. Nem volt egy nagy szoba de megfelelt hármunknak. Lepakoltunk, majd lementünk az udvarra körülnézni. Tele volt gyerek játékokkal,foci pályával. Mint egy álom olyan volt. Már nemis vágytam haza. Végül sok jó barátom lett ott,többet már nem akartam vissza menni a régi házba. Emlékszem még mindig milyen jó is volt még akkoris mikor az elején nagyon féltem.

Azóta már eltelt 6 év és már megértem miért kellett elmennünk a faluból apámtól.

családon belüli erőszak.

A nevem Hédi,remélem tetszett a történetem! :)


2014. júl. 16. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi milyen lett? Ez itt a zöldben? Ez mi? Kinek írtad, mi célból, s nekünk mi közünk van hozzá?


Mit szeretnél megtudni?

2014. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!