Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes elmenni a Forma 1-es...

Érdemes elmenni a Forma 1-es boxutca látogatásra? Mennyi az esélye, hogy találkozhatok a kedvenc pilótámmal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes mert egészen közelről élvezheted a Forma 1 hangulatát, sétálgathatsz a boxutcában és a rajtrácson. Nekem nagy élmény volt mikor először mentem. De ha csak a kedvenc pilótád miatt mennél, akkor nem biztos, hogy megéri, mert ugyan ők kijönnek, de ebből hacsak nem pont ott állsz nem sokat látni. Persze ha idejében odaérsz lehet kifogsz valami jó helyet.
2014. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) És te hány órakor mentél oda? Találkoztál valakivel? Képet csináltál esetleg velük?:) Jaa, és ugye egész hétvégére szóló jeggyel belehet menni, nem csak akkor ha valamelyik napra GOLD-os jegyet veszek?
2014. júl. 16. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én háromszor voltam már. Nem siettem sosem így persze sosem találkoztam senkivel. De igazából ez a szerencsén is múlik. Mert volt olyan pilóta is aki csak úgy kijött a boxutcába és ott sétálgatott. Én pont nem ott voltam akkor. Szóval ha valaki szerencsés kifoghatja.

Bármilyen jeggyel be lehet menni amúgy, ha csak péntekid van azzal is.

2014. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 16. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
asszem 2 futamal ezelött egy haverom fotot csinált vettellel szoval go
2019. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!