Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lesz több látogatóm, töb...

Nádas viktorja kérdése:

Hogy lesz több látogatóm, töb íróm és több felir atkozóm a youtubon?

Figyelt kérdés
Csináltam egy videót mejnek címe:Álat rajzok nektek!!!de már 5órája fent van demég csak 10 néztékmeg és még senki sem ír t nekem!mit tegyek?
2014. júl. 16. 17:07
 1/2 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy fel kéne keresned egy olyan témakört amit sokan megnéznének. Az előadásmód is nagyon fontos hoszen ha úgy viselkedsz videókban mint HErBY akkor igen nem fogja senki meg nézni. Ezt a videódat megnézem és Like és komment.
2014. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasznosabb lenne a magyar nyelv szépségével foglalkoznod. Miért érdekes az, mennyire látogatják a videód?

Ha olyan minőségi, mint a kérdésed kiírása, akkor még az a tíz is sok.

Készíts jót, érdekeset, meglepőt, provokálót, nagyon-nagyon ostobát. Ha a téma és a kivitelezése érdekes, akkor lesz sok látogató.

2014. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!