Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozom a nyári szünetben....

Unatkozom a nyári szünetben. Ötletek?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok, kondizok, már rengeteg könyvet elolvastam, végignéztem egy csomó filmet, sorozatot. Mégis sok felesleges időm van, mit csináljak? 19/L

2014. júl. 16. 18:20
 1/6 anonim válasza:
Kirándulj, legyél a barátaiddal. Tanulj nyelvet.
2014. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el dolgozni.
2014. júl. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A barátaim messze laknak, munkát pedig nem lehet találni a közelben.
2014. júl. 17. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:

na látod velem is ez volt a helyzet.

én strandra járogatok, motorozgatok biciglizetek, kondizgatok, bulikra próbálok menni (ha sikerül valakikkel megbeszélni, egyedül utálok bulizni, legtöbbször ezért próbálok buliba menni) , moziba járok.

Bizonyára te is valamilyen agglomerációban laksz, ezért vannak távol a barátaid. Egy tökéletes program nyárra: próbálj meg ott barátokat szerezni ahol laksz ;)

márha nem vagy tanyasi, de ez egyenlóre még kevéssé valószínű.

2014. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*

*"(...)ha sikerül valakikkel megbeszélni, mivel egyedül utálok bulizni, legtöbbször ezért csak "próbálok" buliba menni"


és a másik


"(...)márha nem vagy tanyasi, de ez még ennyi alapján is kevéssé tűnik valószínűnek."



na látod én milyen fáradt vagyok nap végére? :DDDD

2014. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nincs sok velem egy irányultságú fiatal errefelé, de azért a többit megpróbálom. Jövő héten megyek nyaralni barátokkal, úgyhogy a probléma megoldódni látszik :))
2014. júl. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!