Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek, eltűnt a vevő!...

Átvertek, eltűnt a vevő! Írjak neki újra vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
A jofogas.hu nevű oldalon írtam egy hirdetőnek, aki pontosan olyan dolgot keresett, ami nekem is van, és szívesen eladnám. Még aznap válaszolt is, hogy igen, kell neki, pontos dátumot írt, hogy mikor akar eljönni érte. Ezután újra írtam neki, elküldtem a lakcímem, telefonszámom, ahogy kérte. Azóta nem írt többet, nem is telefonált, és az adásvételre megbeszélt nap is elmúlt már. Más mit tenne a helyemben? Kérdezzem meg tőle, hogy mi történt, vagy hagyjam a fenébe?
2014. júl. 16. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Hat szerintem inkabb jarj utana mert megadtad a lakcimedet meg a telefonszamodat neki akkor ki tudja hogy mit tehet majd kesobb hiszen nem szabad idegeneknek megadni a szemelyes adatainkat. Jarj utana..
2014. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána jártam... Elkezdte játszani a hülyét, hogy neki nem is kell... Pedig először azt írta, hogy megveszi. Így tudta kicsalni a címemet. Hihetetlen, milyen emberek vannak :(
2014. júl. 16. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!