Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Villámláskor a kukoricaföldön...

Villámláskor a kukoricaföldön mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nincs munkám egy ideje, így elmentem kukoricát címerezni, pár hetes munka. Ma reggel már szakadó esőben kezdtünk, de elkezdett dörögni is, pár villámot is láttam. Szerencsére nem felettünk volt. Nemrég jöttem haza, nagyon nagy vihar volt. Mit tudok tenni a kukoricaföldön? Felnőtt vagyok, de bevallom féltem. Szerencsére nem felettünk volt teljesen. Szinte minden napra mondja a vihart, én meg szinte minden nap megyek is majd. van pár fa, az alá tudunk beállni, ami tudom hogy nem jó ötlet, de lehet jobb, mint a több hektáros kukoricában :(

2014. júl. 17. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A fa az tényleg nem jó, állni se jó. legjobb lekuporodni egy esernyő alá. Ami a legmagasabb, abba csap bele a villám.
2014. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez sajnos egy tévhit, nem a legmagasabba csap, hanem ami a legjobban vonzza. Ha jól tudom (bár lehet butaság) az esernyő meg kifejezetten nem jó.Bár mi úgyis esőkabátban dolgozunk. Csak hogy épp nagyon hosszú a sor, és a sor végén van csak fa.
2014. júl. 17. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!