Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez az anime?

Mokiki kérdése:

Melyik ez az anime?

Figyelt kérdés

Még régebben láttam egy animét, aminek elfelejtettem a címét. A sztori valami olyasmi volt hogy volt négy srác, akik a gazdag nagynénjükhöz vagy valami nőhöz kerültek és ott találkoztak egy lánnyal, aki elég ijesztő. Azt hiszem sawakonak hívták de ebben sem vagyok biztos. A lényeg hogy az egyik fiú bele szeret a "csúnya" és visszahúzódó és egyben bizarr lányba. A lány legfőbb jellemzője, hogy ha valami szépet lát vérezni kezd az orra, és általában a sötét szobájában kuksolt és a "babáihoz" beszélt (volt ott csontváz, anatómiai bábú meg még egy csontváz meg még egy bábú). Hát szerintem ennyiből kábé rálehet jönni. Azt tudom még hogy hosszú címe volt. Meg volt benne "y".XD

A srácvok a sztoriban amúgy helyesnek számítanak és elég népszerűek de le vannak égve. És tényleg ennyit jut az eszembe róla.

Valaki esetleg tudja hogy ez melyik?



2014. júl. 17. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kimi ni Todoke.
2014. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem az. Abban annyir5a nem bizar a csaj.

Itt van négy srác, akik a történetben nagyon "szexik" és egy "palotában" laknak. És elég lusták és van benne egy nő aki mindig tök viccesen röhög. Lehet nem úgy hívják a csaj hogy sawako de nekem valami ilyesmi rémlik amúgy meg kinézetre a kimi ni todoke-s csajra hasonlít. De ez a sztori sokkal viccesebb. Sokszor pici lesz benne a csaj és olyan röhejes az egész...

2014. júl. 17. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt dobta ki a leírásod alapján.
2014. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a - Kazehaya y Sawako?
2014. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja az nem az bocsi. xD
2014. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom:

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

2014. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen! :D Az utolsó az! :DDD Jaj köszönöm. :))
2014. júl. 17. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :D
2014. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!