Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy telefont rendeltem az...

Egy telefont rendeltem az aliexpressről, DHL-el mennyi lehet a szállítási idő? Többi lent*

Figyelt kérdés

Tehát rendeltem az aliexpressről egy telefont 141$ -ért amelynél a szállításnál a DHL- volt feltüntetve free shippingel és a szállítási időnek 3-7 nap volt írva.

A telóval szerintem semmi gond nincs, a képek meggyőzőek, az ára jó, a DHL megbizhatónak tűnik, a visszajelzések is mind pozitivak 5 csillaggal.

A kérdésem az lenne hogy valós e ez a szállítási idő ( 3-7 nap ) és felmerülhetnek e plusz költségek? ( Mert olvastam ilyeneket, hogy vám meg áfa meg stb-ket kell rá fizetni??? Ha kell ilyeneket fizetni akkor mikor, és mennyibe kerülnek ezek egy ilyen összegnél ( 33.000 Ft --- 141 $ )??



2014. júl. 17. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen fogsz fizetni,mert ekkora összegnél már kell. 27% ÁFÁ-t kell fizetned. Nézd a DHL nyomkövetésnél,hogy merre jár a csomag. Nekem 1 nap alatt itt volt DHL-el a termék, akkor azt írta,hogy visszatartják,amig nem rendezem a befizetéseket. Felhívtam a DHL-t és kértek egy email címet, ahova rögtön küldtek is egy levelet,hogy számlával igazoljam,hogy mennyit fizettem a termékért. Ezt megtettem és másnap hozta a DHL futár a csomagot és nekik kellett fizetnem az ÁFA összegét. Erre Neked kb9000ft-ot kell majd fizetned.
2014. júl. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! :)

Tegnap hívott a DHL és küldték az emailt, még tegnap elküldtem nekik az adatokat, várom a csomagot! :DD

2014. júl. 19. 10:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma érkezett meg! :D
2014. júl. 23. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
És milyen a telefon? Esetleg elküldöm a linkjet is? Kíváncsi vagyok :-)
2014. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy iphone 5s klónt rendeltem, 5 nap alatt ideért DHL-el Hong-Kongból. Goophone-ként van hirdetve. A telefon két napja van meg, eddig jól működik semmi baja nincsen, megvagyok vele elégedve. Igaz ez egy klón de nagyon jó koppintás ( alig lehet megkülönböztetni az eredetitől ). IOS helyett Android van rajta ez a legszembetűnőbb de ez nem zavar. A dobozában minden megvolt ( heccet, töltő , usb, törlőkendő, fólia, használati ut. , kis sim tű ).

+ Ami igazán meglepett hogy alin 16GB-ot választottam ki a rendelésnél és ehelyett az eladó egy 64 GB -osat küldött. ( Megnézetem beállításokban és valóban annyi ).

:D LINK: [link]

Sajnos, csak ezt a linket tudom mutatni, mert ahonnan én rendeltem azmár lejárt/ megszűnt.

2014. júl. 25. 01:15
 6/6 A kérdező kommentje:
De a képek, szöveg ugyanez volt a másiknál is, csak az ár volt kicsit kevesebb.
2014. júl. 25. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!