Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól a Harry Potter?

Miről szól a Harry Potter?

Figyelt kérdés
El szeretném olvasni a Harry Potter és a félvér herceg c. könyvet, de nem tudom, hogy miről szól. Néhány kötetét olvastam már a sorozatnak, sőt néhány filmet is láttam ebből.

2014. júl. 18. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett,de nem akarom lelőni a poént;inkább olvasd el,hogy megtudd miről szól. :)
2014. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tartalmát és megtudod.
2014. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Keress rá wikipédián.

Jó kis könyv nekem tetszett, én a HP sorozat mindegyikét olvastam és tetszett.

Ha bele akarsz olvasni akkor tudom neked linkelni pdf formátumba, én mostanában már csak így olvasom mert ráteszem a telefonomra és mindig kéznél van nem kell hat százoldalas könyvet magamnál tartani.

2014. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha olvastál már HP akkor nagyjából tudod mire számíthatsz, talán annyi, hogy a hatodikban idősebbek és problémák egyre fokozódnak, hogy a végkifejletre felkeltsék az érdeklődést, nekem nagyon tetszett benne, hogy sok mindent megtudsz pl Voldemortról, ami a filmben nincs is bent csak a könyvben, nekem tetszett. Ha az előzőeket szeretted akkor ezt is fogod :)
2014. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Egy Harry Potter nevű varázslóról szól.
2014. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, olvastam már HP-t, sőt néhány részét is láttam, és ugye most olvasnám a félvér herceget, de nincs rajta a borítóján a tartalma, így lécci leírnátok ezt, de csak nagyjából, nem kell lelőni a poént, ja meg lécci azt is leírnátok, hogy ezt a részt hány éves kortól ajánlanátok, köszi
2014. júl. 31. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Ott van előtted az internet :D


De tessék: [link]

2014. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2015. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Legalább sorban olvastad? Egyébként a film az... Mondjuk úgy, hogy a könyvet érdemes előbb olvasni. Egyébként a félvér hercegről kb a harmadik fejezetben olvashatsz is.

A HP az egy varázslóiskoláról szól és harryről és voldemortrol akik varázslók, és v ki akarja nyiffantani harryt. hrlt -áf Bocs, a tesóm belebbfgbökött aa gépembe. Mindegy, errőőúl szól.

2015. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öcsém te már megint hülye vagy. Azt hiszem, nincs sok más hozzáfűznivalóm. Amúgy valaki már válaszolt: egy Harry Potter nevű varázslóról szól. Ezt meg bővíthetem egy cifra káromkodással, majd hozzáfűzném: @€&€£#£>%Ž kisfiam ülj le és olvasd el azt a €@€#^Ž^* könyvet és ne kérdezz hülyeségeket!
2015. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!