Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsotokra lennék kíváncsi....

Tanácsotokra lennék kíváncsi. Nem jön meg a menszeszem 7 hónapja. Arra gyanakszom hogy terhes vagyok! De semmi utaló jel nincs rá (szédülés, hányinger, rosszullét stb. ) sőt fogytam is. Szerintetek? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

hét hónapos terhességnél már nagy feszes hasa van a várandós nőknek...ha dagi vagy, akkor is feszes kis helzre kemény hasat éreznél a háj alatt. És a baba már aktívan mozog, rugdos. Ilyen tájt már nincs szédülés, rosszullét...)


Nőgyógyászhoz menj el, mondd, hogy nem jön meg 7 hónapja. Meg fog vizsgálni és megpróbálja a valós okot megtalálni.

2014. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
7 hónapja? :O És még nem látott doki? Nehogy komolyabb baj legyen a háttérben, mindenképp fel kéne keresni egy nőgyógyászt, mert már az se normális, ha 1 hónapot kimarad, nem ha hetet!!
2014. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De a 7 hónap alatt 1x se volt rosszullét meg semmi.. igen ha a baba rugdosna stb.. azt érezném is.

szerintetek valami más állhat a háttérben mint a terhesség?!

2014. júl. 20. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hónap alatt nem csináltál tesztet?
2014. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem.. még hízni se híztam csak fogytam eleve nincs rá ok hogy az lennék. a hasam ugyanolyan mint volt lapos.
2014. júl. 20. 22:06
 6/6 anonim válasza:
Én azért a helyedbe minél hamarabb elmennék nőgyógyászhoz, mert igen, bármi állhat a háttérben, akármi, pl mióma, ciszták, ez egyszerűen annyira nem normális dolog, hogy 7hónapja nincs menzesz mikor terhes nem vagy, hogy tényleg irány az orvos. A fogyás is kitudja, lehet ezzel áll összefüggésben...nehogy baj legyen, jobb megelőzni a bajt.
2014. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!