Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy tanulni, hogy...

GGirl012 kérdése:

Hogy lehet úgy tanulni, hogy ne und meg? Milyen jó tanulási módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én, mindig elhatározom amikor kezdődik az iskola, hogy na én most mindent megtanulok..stb, de egy időután már semmi kedvem hozzá...

2014. júl. 20. 17:27
 1/2 anonim válasza:
Ami kötelező, azt az ember sosem élvezi és a tanulás is ilyen. Nagyon erős fegyelem és szorgalom kell ahhoz, hogy jó tanuló tudj lenni, ami nem kis teljesítmény. Próbáld megtalálni azt a módszert, amivel a leghatékonyabban és leggyorsabban tudod megtanulni az anyagot és így, ha nem is szeretsz tanulni, legalább hamar túlleszel rajta, aztán foglalkozhatsz azzal, amit szeretsz csinálni. :) Sokféle módszer van, amire rá is guglizhatsz. Megoldás lehet még, ha kicsit jobban beleásod magad az adott témába, amit meg kell tanulnod, mert ha jobban megérted, amit tanulsz, akkor több kedved is lesz hozzá, ezt tapasztalatból tudom mondani. Sok sikert! :)
2014. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekeljen amit tanulsz, és akkor nem unod meg. Ami nem érdekel azt meg magolni kell.
2014. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!