Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sorra oszlanak fel a zenekarok...

Sorra oszlanak fel a zenekarok a rock terenmindig van a tagok kozott ellentmondas egyeb okok. Vajon a Moby Dick, Kalapacs, Ossian, Akela zenekarok meddig birjak?

Figyelt kérdés
A tagcserek meg megerthetoek, mert persze mindig van aki megfarad"de , hogy emiatt feloszlatni egy zenekart? Megertheto talan valamelyest, hogy az uj tag nem fogja tudni teljesiteni ugyanazt a sinvonalat amit a kozonseg"megszokott"?

#zenekar #tagcsere #feloszlas
2014. júl. 22. 13:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nem az ilyen nevesebb zenekarokra ertendo, hogy feloszlanak hiszen tobb ezres fős koncerteket adnak hanem mondjuk a kevesbe ismert feltorekvo bandakra ertettem kisse pontatlanul fogalmazva
2014. júl. 23. 10:12
 2/3 anonim válasza:
Total igazad van a moby dick-rol semmit nemtudok nem neztem utanuk csak halgattam egy kicsit,Kalapacs-nak felvitte a PokolgeP a dolgat igy akarmilyen s**r zenekart hoz letre mindig lesznek rajongoi,az ossian meg teljesen toppon van es az ossian is egy PokolgeP ivadek hisz a fel zenekar onnan valt ki es a PokolgePnek megy a leg rosszabbul a dolga anyagilag pedig a PokolgeP a kedvencem es csak most jutott eszembe,hogy az egyik gitaros is a a PokolgeP-bol a moby dick-be ment ugyhogy szegyelhetik magukat huuuuu jol el tertem a targytol ! namindegy folytatom kis unalmas dumamat szoval az akelat is imadom foleg katona laszlo szovegeit imadom csak az volt a gond (reszben)hogy egy csoves bandat szedett ossze maganak mindig igy nem tudtak dolgozni bar fonok nem is ert a zenehez csak a szoveg irashoz es amugy mar az akela is feloszlott nemtudom,hogy hallottad-e de most jelenleg az akela egy egytagu zenekar sajnos :( ezert nem adtak meg ki a fuggosegi nyilatkozat albumot es a farkasmeseket ;) szoval s**r az egesz de en inkabb az ifjusag jovojeben bizom pl. a road azt imadom meg abban,hogy a PokolgeP nem megy el megegy album nelkul se az akela es Kalalpaccsal tele van a hocipom mindenhol kard meg hard meg omen igy omen ugy aztan meg kalapacs meg kalapacs es az akusztika de tartos szeget meg kalapacs eggyikbe sem vert es a pokolgep-et is szidta legutobbi koncertjen amelykre elmentem pedig annak koszonheti az egesz sikeret meghogy satanista zeneket csinalt most meg jon a ki szevet osztja settel meg a nincs mas ut csak isten utja hat oszinten szolva engem idegesit az ossian zeneje nekem mindig nyers volt sosem tetszett a kidolgozas es a szovegek sablonosak a moby dick jo volt nekem tul regi es primitiv (bar ez nem baj szoval semmi bajom nincs vele szolok csak engem nem fogott meg !)az akelat sajnalom lacika miatt szoval maradok a road-nal :(
2014. szept. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hu de sokat irtam O.o
2014. szept. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!