Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan anime...

Tudnátok nekem olyan anime karaktereket mondani akinek vörös és fekete a haja? Lehet az fiú vagy lány. Olyat mint pl lovely complexben Kohorinak

Figyelt kérdés
őszi mondoconra készülök és nem tudom még kit kéne cpznem ezért gondoltam valaki olyat kéne akinek olyasmi haja van mint nekem :)

2014. júl. 25. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
kuroko no basket, kagami? :D
2014. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen Kagamira én is gondoltam már de szerintem neki inkább vörös a haja és a feketeség az árnyékolástól függ... tudnátok még valamit? :D esetleg egy lányt ??? :) fiú i jó :D kagaminak öltöztetem a barátom :D legalábbis eddig z a terv :D
2014. júl. 26. 19:53
 3/8 April Jeannette fan válasza:
A Kamisama Hajimemashita-ból Kurama-kun ^.^
2014. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ...:) de neki nem olyan a haja neki simán vöröses nem ? én olyasmire gondolok hogy fekete alapon élénk vörös/piros... vagy vörös/piros alapon fekete de azért tényleg köszi :)
2014. júl. 28. 20:39
 5/8 anonim válasza:
Ryuuko a Kill la Kill-ből
2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhh köszi :3 valószínűleg ő lesz a nyerő ha nem találok mást :D de az is lehet hogy nem festegetem a hajam és leszek Rias a high shool DxD-ből :D
2014. júl. 29. 22:53
 7/8 anonim válasza:
Végül mi lett?
2015. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsiros Annamária válasza:

Starmyu,Tengenji kun

Assassination classroom,Karma kun

Dance with devils, Lindo kun

Uta no prince sama, Ittoki kun

neo abyss angeliqueneo ayne

2017. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!